Pracujemy  pon‑piąt :  08:00‑18:00   sob: 10:00‑13:00
Zadzwoń teraz:  +48-600-284-944

Przeglądy okresowe i gwarancyjne

KLAWMED > Przeglądy okresowe i gwarancyjne

Zgodnie z posiadanymi uprawnieniami nadanymi  przez producentów lub dystrybutorów sprzętu sterylizacyjnego posiadamy zdolności do gwarancyjnych napraw i przeglądów  urządzeń większości marek sprzedawanych na rynku polskim.

Zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych użytkownicy sterylizatorów zobowiązani są do corocznej kontroli technicznej a po jej pomyślnym przejściu do posiadania wpisu w paszporcie technicznym urządzenia świadczącym o przejściu wspomnianych badań.

Rokroczna kontrola techniczna jest gwarancją właściwego działania sprzętu sterylizującego. Niedopełnienie jej obowiązku, może być powodem nałożenia na użytkownika kar administracyjnych lub stawiania zarzutów o niedochowanie właściwej staranności zawodowej w przypadkach postępowań sądowych.

Terminowe badanie techniczne
gwarancją bezpieczeństwa !

Autoklawy, bez których nie może obyć się obecnie już żaden stomatolog, kosmetolog a nawet fryzjer, są urządzeniami dość skomplikowanymi, w których odbywające się procesy, gdyby wymknęły się spod kontroli, mogą być niebezpieczne dla życia i zdrowia. Wysoka temperatura, ciśnienie oraz napięcie elektryczne w niesprawnym urządzeniu stanowią realne zagrożenie. Przestrzegajcie Państwo terminów przeglądów technicznych wskazanych przez producentów.

Tego roku naprawiliśmy

76 urządzeń szpitalnych
114 w gabinetach lekarskich
315 w salonach kosmetycznych

Zadzwoń po więcej informacji

Call Now Button+48 600 284 944