Pracujemy  pon‑piąt :  08:00‑18:00   sob: 10:00‑13:00
Zadzwoń teraz:  +48-600-284-944

Doradztwo techniczne i technologiczne

KLAWMED > Doradztwo techniczne i technologiczne

Na obecnym rynku, o który konkuruje ponad 20 producentów sprzętu sterylizacyjnego, niezwykle trudno zorientować się, która z ofert jest najkorzystniejsza. Kłopotem jest nie tylko wybór sprzętu o optymalnych parametrach. Istotne są również warunki gwarancji, koszty części zamiennych, ich dostępność oraz ten zagadkowy zazwyczaj stosunek ceny do jakości.  Trudno się w tym zorientować, nie będąc w branży na bieżąco.

Doradzamy, jak dobrać urządzenia sterylizacyjne i w jakiej konfiguracji, aby były one zoptymalizowane pod względem technicznym, ekonomicznym i technologicznym. Wskazujemy najlepsze rozwiązania biorąc pod uwagę kilkanaście istotnych dla właściwego wyboru parametrów.

Jaki sterylizator ?

MG_2213-ring

Właściwy wybór – spełnione życzenia!

Dobry sterylizator jest :

  • Funkcjonalny
  • Ergonomiczny
  • Ekonomiczny
  • Trwały
  • Niezawodny

number-1

Czego potrzebujesz ?

Scharakteryzuj potrzeby swojego gabinetu, salonu lub placówki leczniczej. Oszacuj ilość klientów lub pacjentów w możliwej do przewidzenia perspektywie. Określ, jaką kubaturą pomieszczenia dysponujesz i ilu zatrudniasz pracowników. Podaj przybliżony budżet.

number-2

Projekt na miarę

W oparciu o Twoje dane stworzymy projekt zaplecza sterylizacyjnego dla twojego zakładu, w najlepszej wierze, według najlepszych standardów technicznych, technologicznych i norm prawnych w dwóch wariantach.

number-3

Realizacja projektu

Wybierzesz jedną z dwóch zaproponowanych opcji, Zrealizujemy projekt we własnym zakresie lub gdybyś nie przystał na nasze warunki, wskażemy najbardziej kompetentnych, sprawdzonych i rzetelnych wykonawców.

Nie ucz się na własnych błędach. Polegaj na nas. Twoje błędy mamy już za sobą.

Zadzwoń po więcej informacji

Call Now Button+48 600 284 944