Pracujemy  pon‑piąt :  08:00‑18:00   sob: 10:00‑13:00
Zadzwoń teraz:  +48-600-284-944

O nas:

KLAWMED > O nas:

Żywotność każdego urządzenia technicznego ma swoje granice  i w czasie do punktu zupełnej amortyzacji, zdarzać się muszą awarie. Życzylibyśmy swoim klientom, aby przytrafiało się to im, jak najrzadziej. Brzmi to morze nieszczerze,  ale w gruncie rzeczy w naszej filozofii biznesowej nie ma nieszczerości.

Po prostu uważamy, że firma serwisowa, jak nasza, osiąga lepszą pozycję na rynku i stabilizację, kiedy baza klientów jest szersza a odwiedzać trzeba ich rzadziej.   Stąd też nasze dążenie do dostarczania usług pierwszorzędnej jakości, w oparciu o najlepsze doświadczenie, dobrą wolę oraz niezawodne części zamienne.

Działamy na obszarze województwa mazowieckiego, obsługując klientów z miasta stołecznego Warszawy oraz w gminach aglomeracji warszawskiej. Głównie w regionie grodziskim, legionowskim, piaseczyńskim, pruszkowskim, zachodnio warszawskim, żyrardowskim, grójeckim, mińskim, nowodworskim, otwockim, sochaczewskim, wołomińskim i wyszkowskim.

O pozostałych naszych zaletach przeczytacie Państwo w innych miejscach witryny.

Jak przebiega naprawa:

1. Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas w stosownym dla Ciebie czasie. Wyjaśnij objawy usterki, możliwie dokładnie. Ustal termin przybycia serwisanta.

2.Wizyta serwisanta

W umówionym termine odwiedzi Cię  diagnosta. Ustali przyczynę usterki. W zależności od złożoności uszkodzenia twój sprzęt zostanie zabrany do warsztatu lub naprawiony na miejscu.

3. Naprawa

Naprawę przeprowadzamy w oparciu o oryginalne części zamienne producenta sprzętu lub certyfikowane zamienniki.

4. Zwrot sprzętu

Po naprawie, jeżeli było to konieczne w serwisie, sprzęt zwracany jest klientowi naszym transportem w rozsądnym terminie.

Jak pracujemy


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/platne/serwer114038/public_html/autoinstalator/klawmed.pl/wordpress1922/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177
Call Now Button+48 600 284 944