Pracujemy  pon‑piąt :  08:00‑18:00   sob: 10:00‑13:00
Zadzwoń teraz:  +48-600-284-944

Naprawa elementów mechanicznych

KLAWMED > Naprawa elementów mechanicznych

Defekty mechaniczne zdarzają się w urządzeniach sterylizujących stosunkowo rzadko, ale uwaga ta dotyczy raczej rozwiązań starszej konstrukcji. Ogólna tendencja panująca w przemyśle wytwórczym urządzeń medycznych do obniżania kosztów, wiąże się ze spadkiem jakości materiałów, co przekłada się na ich mniejszą trwałość i większą niestety zawodność.  Chodzi również o to, aby wdrażać nowsze rozwiązania, które w przypadku większej trwałości konstrukcji poprzednich generacji – adoptowałyby się wolniej.

Dokonujemy napraw podzespołów mechanicznych, tak statycznych, jak i ruchomych z metali i tworzyw sztucznych w oparciu technologie klejenia, zgrzewania, spawania, lutowania, obróbki skrawaniem, używając połączeń śrubowych i nitowanych.  Świadczymy także usługi napraw lakierniczych w oparciu o nakładanie powłok zabezpieczających metodami natryskowymi, proszkowymi i galwanicznymi.

Stare lepsze, niż nowe !

UWAGA ! 

Wyeksploatowane elementy mechaniczne po rzetelnie przeprowadzonej sanacji bywają trwalsze, niż części fabrycznie nowe. Opcja naprawy bywa również tańsza, niż kompleksowa wymiana.

W tym roku naprawiliśmy

32 obudowy metalowe
28 ram stalowych
73 elementy ruchome

Zadzwoń po więcej informacji

Call Now Button+48 600 284 944