Pracujemy  pon‑piąt :  08:00‑18:00   sob: 10:00‑13:00
Zadzwoń teraz:  +48-600-284-944

Autoryzowany serwis

KLAWMED > Autoryzowany serwis

Autoryzowany serwis

signatureW trakcie niemal 30-letniej działalności, stale podnosiliśmy kwalifikacje, aby były one zgodne ze zmieniającymi się standardami prawnymi a także naturalnym postępem technicznym inżynierii sterylizacyjnej.
Praktycznie oznaczało to uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach organizowanych przez producentów urządzeń sterylizacyjnych, których ukończenie zaświadczone certyfikatami, oznacza między innymi, że działamy zgodnie z zasadami uczciwości kupieckiej oraz poszanowaniem praw konsumenta.

Nasz personel jest właściwie wykwalifikowany, tak pod względem praktycznym, jak i teoretycznym niezbędnym na polu doradztwa technicznego. Posiadamy komplementarną wiedzę o obowiązujących zasadach i procedurach w zakresie montażu, pierwszego uruchomienia, eksploatacji, okresowych przeglądów sterylizatorów wszystkich marek sprzedawanych w Polsce. Także o warunkach gwarancyjnych producenta, określonych w instrukcji obsługi i karcie gwarancyjnej. Mamy też stosowne uprawnienia do napraw i konserwacji, wynikające z zapisów umów gwarancyjnych, umożliwiających dalsze ich trwanie.

Niektóre z naszych certyfikatów uwidoczniliśmy na skanach.

Pozostałe pozostawiamy do wglądu klientów oraz organów kontrolnych w przypadku zaistnienia takowej potrzeby.
Jesteśmy certyfikowanym serwisem urządzeń producentów takich marek jak:
BMT, COMINOX, SMS, ESCHMANN, CHIRANA, RUNYES, SIEMENS, TINGET, SCICAN,
 MELAG, TECNO-GAS.

Jeżeli jesteś tu, prawdopodobnie masz problem z autoklawem i szukasz pomocy !

Zadzwoń teraz, zawsze odbieramy telefony!

Call Now Button+48 600 284 944